#
#
#

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Oznam uzávery komunikácie v časti Kúty

Typ: ostatné

Oznamujeme všetkým obyvateľom Krajného, že dňa 2.7.2018 sa začne cestná uzávera v časti Kúty, teda úseku od RD pani Michalcovej (s.č.75) až po RD pána Egla (s.č. 81) a RD Kubišových (s.č. 78), rovnako tak od RD p. Stančíkovej (s.č.94) až k RD p. Tomkovej (s.č. 96) , Obmedzenie dopravy nastane z titulu rozkopávkových prác na miestnej komunikácii a prác na verejnom vodovode a verejnej kanalizácii v danej časti a potrvá asi celý týždeň. Toto obmedzenie platí i pre všetky naväzujúce účelové komunikácie vedúce na priľahlé polia.
Vyzývame preto obyvateľov, aby si včas zabezpečili preparkovanie svojich motorových vozidiel na iné dostupné miesta, usmernili svoje dopravné nároky tak, aby predmetná akcia mohla prebiehaťnerušene .
Práce budú spojené i s dočasným obmedzením, resp. zastavením dodávok pitnej vody a pravdepodobne i odberu odpadových vôd.
O aktuálnej situácii, prípadných zmenách Vás budú pracovníci obecného úradu včas informovať. Aktuality, informácie nájdete i na webovej stránke obce, budú podávané prostredníctvom miestneho rozhlasu.
Celú akciu bude vykonávať dodávateľská stavebná spoločnosť VOCH s.r.o. Myjava.

27.06.2018


Vytvorené: 27. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 28. 6. 2018 08:29
Autor: