Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Mikulášsky turnaj 2012 v ZŠ s MŠ

1.decembra 2012 už štvrtý rok odolával umelý trávnik na viacúčelovom školskom ihrisku kopačkám futbalistov v turnaji v malom futbale organizovanom Základnou školou s materskou školou v Krajnom. Do súťaže sa zaregistrovalo 8 družstiev. Po žrebovaní boli v 1. skupine: Pri zastávke, Pištoľníci, Krajné muži, Šípy, v 2. skupine: Šmolkovia, Bludní Holanďania, FC Buldogs kosačky, Šedý Balet. Počasie bolo od rána pekné, slnečné, hoci trochu chladnejšie, aké by si veľa- krát priali futbalisti počas futbalových súťaží. Po západe Slnka sa poriadne ochladilo, finálové zápasy sa hrali už za šera. Kopačky a umelý trávnik v úvode som spomenul preto, že táto kombinácia pravdepodobne zapríčinila zranenie jedného hráča, ktorého musela odviesť záchranná zdravotná služba. Zranenie nebolo zavinené iným spoluhráčom. Celý čas sa o hráčov a fanúšikov starali podávaním občerstvenia, horúcim čajom a teplým jedlom panie učiteľky. Na prvom mieste sa umiestnili Pištoľníci z Myjavy, druhé miesto obsadili Krajné muži, na treťom mieste skončili Bludní Holanďania a štvrté miesto si vybojovali Šmolkovia. Celkovo sa na turnaji zišlo 56 hráčov, ktorí sa zapojili do súťaže o víťazné poháre.
Organizátori vyjadrili spokojnosť s priebehom celej akcie a veria, že sa opäť o rok stretnú.