krajne.sk | Informačný portál obce

MENU OBEC

Futbal - Krajné – MUFUZA

Za pekného, pre hráčov exhibičného futbalového stretnutia až priveľmi horúceho počasia, na obecnom štadióne v Krajnom uskutočnil sa 16.6.2007 už druhý zápas domácich „starých pánov“ a hostí MUFUZY. MUFUZA (mužstvo futbalových zázrakov) je futbalovým oddielom osobností slovenského show biznisu, herci, moderátori, bývalí úspešní športovci, ktorí podporujú futbal v rámci Nadácie futbal mládeži. Viac o MUFUZE na www.vfa.sk.
Pri pohľade na ihrisko bolo v prvom polčase vidieť prevahu domácich, viac sa hralo v polovici hracej plochy hostí. Aj výsledok prvého polčasu 2:0 to potvrdil. V druhom polčase hostia zmenili taktiku a pod prísnym dohľadom trénera doc. Jozefa Vengloša, zápas v riadnom hracom čase skončil sa nerozhodne 2:2. O víťazovi mali rozhodnúť penalty, ale aj tu nakoniec zápas skončil sa nerozhodne 4:4. Celé stretnutie divákom a nezúčastneným obyvateľom ktorí bývajú pri štadióne, komentoval Stano Gális.