krajne.sk | Informačný portál obce

MENU OBEC

Futbalový priateľský zápas starých pánov Krajné – Častá

Niekoľko hodín po skončení hasičskej súťaže mladých hasičov „Plameň“, nastúpili na ihrisko futbalisti, aby zohrali priateľský zápas starých pánov, Krajné – Častá. Prvý zápas sa odohral pred 25. rokmi. Potom na seba zabudli a pred troma rokmi sa začali znova spolu stretávať. Tento zápas bol 4. v poradí. Prvý polčas bola hra vyrovnaná, veľmi pekné akcie boli na strane hostí aj domácich. Tento skončil 1:0. V druhom polčase domáci pridali ďalšie dva góly, hostia znížili na 3:1. Nakoniec domáci uzatvorili zápas ešte dvoma gólmi. S prehľadom a nestranne rozhodoval A. Škodáček. Obecenstvo si vychutnalo príjemný športový zážitok, futbalisti oboch družstiev si spoločne pochutnali na výbornom guláši s priateľským posedením. Góly: V. Kozár 2, I. Janeka, I. Kostelný, V. Turan.